Kontakt a něco o mně

Mé jméno je Miloslav Hamsa, je mi 32 let, a jsem inline instruktor.

Asi v 5 letech jsem začal bruslit na ledních bruslích ještě s mojí babičkou, která mě spolu s dědečkem k tomuto sportu přivedla. Kolem 7. roku, kdy jsem trávil své letní prázdniny u babičky a dědy mi začal tento zimní sport chybět a já se dostal ke svým prvním inline bruslím od firmy Bauer. Tato značka mi vydržela asi do 21 let. Během těchto let jsem trávil na bruslích celé dny. Ráno v  10 hodin jsem si brusle nasadil a večer kolem 11 hodin brusle sundal. Bauerky byly výborné  brusle. Měly relativně dobrá gumová kolečka, takže jízda s nimi byla příjemná, vydržely moje trošku drsnější zacházení a ač jsem tehdy ještě vůbec neměnil kolečka, projel jsem za tu celou dobu jen troje brusle.

Na podzim roku 2008 jsem si koupil tehdy pro mě drahé (2500,-) a kvalitní inline brusle značky Tempish. Když jsem pak v roce 2009 jel na školení inline instruktorů, kde jsem na 2 prodloužených víkendech sjel 3 kolečka z osmi až na plast, hodil jsem tyto brusle do koše a tato značka se pro mě navždy stala tabu.

Od jara 2009 jsem se stal inline instruktorem pro zlínskou firmu Hepa outdoor fitness, která má pobočky po celé republice. Také jsem přezbrojil na pro mě bezkonkurenční značku Rollerblade a té jsem se doposud nevzdal.

V současnosti stále pracuji pro firmu Hepa v brněnské pobočce a kromě toho jsem se v tomto roce rozhodl začít pořádat individuální inline kurzy i na vlastní pěst.

Za dobu, co jsem instruktor inline bruslení, mi prošlo pod rukama přes 180 dětí a asi 50 dospělých. Z toho nejmladšímu účastníku pod mým vedením bylo 3,5 let a nejstarší účastnici kolem 55 let.

Váš věk ani dosavadní zkušenosti s inline bruslením tedy pro mě nepředstavují problém, rád naučím bruslit jakéhokoliv zájemce.

Telefon: 776 033 485  E-mail: milos@hamsa.cz

 

Fakturační údaje: Miloslav Hamsa; Bohuslava Martinů 36, Brno; IČ: 74932144